Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları kullanılan motor sayısı, aksesuar kalitesi, işlevi ve üzerindeki şiltelere göre değişmektedir. Firmamız her bütçeye uygun hasta yatağı satışı hizmeti sunmaktadır. Şifa Yatak Medikal olarak internet sitemizdeki tüm hasta yataklarımızı Perpa Ticaret Merkezi’ndeki mağazamızda inceleyebilir ve test edebilirsiniz. İstanbul içinden gelen hasta yatağı siparişlerinizi 4 saat içinde adresinize teslim ediyoruz. Şehirlerarası olan talepleri ise kargo ile aynı gün içinde çıkışını yapıyoruz.

Hasta yatağı fiyatları manuel ve motorlu olarak iki farklı şekilde hesaplanır. Manuel olanlar günümüzde pek kullanılmamaktadır.Motorlu hasta yatakları ise temelde 3 başlık altında toplanır.Bunlar;

  • İki motorlu hasta yatakları
  • Üç motorlu hasta yatakları
  • Dört motorlu hasta yatakları

Genellikle hastanelerde gördüğümüz hasta yatakları için ahşap, sırt ve ayak kaldıran ile ilaveten yükselip alçalma özelliğine sahip çeşitler sunmaktayız. Hasta yatağı fiyatlarını belirlemek için öncelikle hastamızın nasıl bir yatağa ihtiyacı olduğunu belirlemeliyiz ve bu konuda en iyi bilgiyi hastaya bakan kişi verebilmektedir. Takdir edersiniz ki hasta yatağı, hasta kadar hastaya bakan kişi için de önemlidir. Sadece fiyat odaklı bir seçim hasta ve bakıcısı için uygun olmayacaktır. Hasta yatağı setlerinde hasta karyolası, hasta karyolası yatağı, koruyucu örtü ve serum askısı takım halindedir. Sadece nevresiminizi serip kullanabilirsiniz. Hasta yatağı satın alma işlemi yapılırken satış sonrası destek kısmını da unutmamak lazım. Fiyatı ucuz olandan alıp yada mağazası, kanuni adresi, faturası olmayan ürünleri almak aslında o hasta yatağını ucuz almak anlamına gelmediği gibi ilerleyen günlerde sizde pişmanlık hissi oluşturabilir.

Sağlık bakanlığınca hasta yatağı fiyatları ve diğer medikal ürünlerin fiyatlarının internet ortamında paylaşılması yasaklandığı için internet sitemizde fiyat yazamıyoruz. Ama hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi almak ve bütçenizle doğru orantılı olarak en uygun hasta yatağını seçmek için 0212-210-30-34 veya 0533-433-24-50 nolu telefonlardan bize ulaşabilir, tüm hasta yatağı fiyatlarını ve diğer merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Sizlere fiyatın ikinci planda olduğunu tüm hasta yataklarını karşılaştırarak açıklayabilir ve hastanıza en uygun yatağı seçmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmamanızı rica ederiz.

İlgili Ürünler