Hasta Yatağı Ataköy

Hasta Yatağı Ataköy

Hasta Yatağı Ataköy bölgesinde yaşayan evde tedavi gören hastalar için kullanılan ev tipi medikal üründür. İnsanların bir arada yaşaması için inşa edilen yapılar farklı alanlara yönelik olmaktadır. Eğitim için okullar, tedavi için hastane ve sağlık ocakları, alışveriş için marketler ile pazarlar ihtiyaçların giderilmesi için kurulmaktadır. Tüm bu faaliyetler esnasında bireyler taleplerini iletişim yoluyla dile getirmektedir. Dolayısıyla yalnız kalmanın uzun süre yatan hasta için zor bir durum olabileceği göz önünde bulundurularak ruh haline dikkat edilmelidir. Depresyon ve kaygı hissinin oluşmaması için hasta çevresindekilerle iletişim kurabileceği bir odaya alınabilir. Ek olarak gazete ve dergi okunarak yaşanan gelişmelerden haberdar olması sağlanabilir.

Yatan bir hasta için kullanılan yatak modeli de önemli bir unsurdur. Hasta yatağı Başakşehir ve İstanbul’un diğer yerlerinde ikamet eden bireylere satın alma veya kiralama yöntemiyle sunulmaktadır.

Full ABS 3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı Şifa Yatak & Medikal bünyesinde mevcuttur. Model yükselme ve alçalma hareketine sahip olması sebebiyle evde devam eden hasta bakımını kolaylaştırmaktadır. 6000 newton gücünde ve sessiz üç tane piston motoru vardır. Hasta yatağı Başakşehir ilçesine satışı gerçekleştirilen ürünler arasındadır. Kasası kararma ve paslanma yapmaması için elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Hastanın yataktan inme ve ya binme durumlarında hareketlerine destek vermesi bakımından yan korkuluklar bağımsız olarak hareket edebilmektedir. Ürünün yataksız yüksekliği ise 41 cm. ile 83 cm. arası olarak belirtilmiştir. Hasta yatağı Başakşehir ilçesinin hangi noktasında olursa olsun müşteriye teslim edilmektedir.

 

İlgili Ürünler